1 item tagged "Koučování"

 • Koučink

  Popis služby

  Koučování je technika osobního a pracovního rozvoje zaměřená na zvýšení klientova potenciálu, aktivizaci a využití rezerv a silných stránek, zlepšení vnímání reality.

  Kouč pracuje jako průvodce, který podporuje a pomáhá klientovi rozpoznávat neviděné, slyšet neslyšené a vyslovovat nevyslovené. Kouč vede klienta k uvědomění a nacházení vlastního přijatelného řešení. Základním předpokladem koučovací práce je klientova schopnost sebereflexe. 

  Co Vám můžeme nabídnout:

  • Koučování řídících pracovníků školních a předškolních zařízení (podpora řídících dovedností, řešení konfliktů, komunikaci, psychickou stabilitu.  Dále poskytujeme podporu práce se změnami související s inkluzí primárně zaměřenou na týmovou spolupráci, komunikace s rodiči dětí, zpětnou vazbu, delegování, další vzdělávání včetně pedagogické a osobní reflexe, komunikaci se zřizovatelem...atd.) 
  • Koučování běžných pracovních situací (řízení týmu, práce s konfliktem, delegování, úkolování atd.).

  Možnost využití služby Koučování jako zaměstnaneckého benefitu zaměřeného na rozvoj profese a psychické stability.

   

  Kdo službu poskytuje

  Službu poskytují certifikovaní kouči České asociace koučů (ČAKO)

  Karel Šoral - certifikovaný kouč
  Mgr. Martina Chmelová Karel Šoral

  Jak služba probíhá

  Konkrétní zaměření koučování je přizpůsobováno potřebám a cílům klienta. Vztah terapeuta a klienta, stejně jako kouče a koučovaného je založen na partnerství a společném úsilí o dosažení definovaných cílů. Zakázka je definována během prvního sezení. Obvykle na vyřešení problému počítáme 3 – 5 sezení v délce 1 - 1,5 hodiny, které probíhají zpravidla 1 x za 14 dní až 3 týdny. 

  Koučování probíhá v organizaci Alfa H.S. nebo v místě koučovaného.

  Cena služby

  Základní cena za 90 minut:

  • pro školská zařízení 1 500,-Kč 

  jedná se o konečnou cenu, Alfa H.S. není plátcem DPH. V případě, že koučování probíhá v mimopražském místě, je součástí fakturace za odvedenou službu příspěvek na dopravu kouče ve výši prokázané cestovní náhrady. 

  Celková výsledná cena vždy záleží na definici celého rámce spolupráce (počtu setkání). 

  Objednávky 

  Mgr. Martina Chmelová, tel. 603 31 79 97, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

EasyTagCloud v2.8